Prekių katalogas


Prekių katalogas PDF
formatu, 9,3 MB
atsisiųsti

Esate čia: Gamintojai   Control Techniques
Control Techniques

Control Techniques, jau kurį laiką priklausantis Emerson įmonių grupei, lyderiaujantis variklių valdymo ir galios konversijos technologijų komercijai ir pramonei gamintojas. Inovatyvūs produktai naudojami sunkiausiose srityse, reikalaujančiose aukšto patikimimo, našumo ir efektyvumo.
Control Techniques šiuo metu dirba apie 1687 specialistai, 55 pasaulio vietose.

 

control_techniques_product_family

Istorija
Įmonė, kurios pirmasis pavadinimas buvo KTK, susikūrė 1973 metais. Paleido pirmąją DC pavarų seriją skirtų pramonės aplikacijoms.

1985 metais KTK persivadino į Control Techniques ir tais pačiais metais buvo paleista Commander AC Digital Drive and Mentor, pirmoji skaitmeninė DC pavara.

Nuo šių metų Control Techniques produktų linija tik augo ir 1992 metais buvo pristatyta pilna produktų linija skirta gamybos automatizavimui.

1995 metais buvo paleista į gamybą pirmoji universali AC pavara Unidrive.

1995 metais Control Techniques tapo Emerson Electric Co dalimi. Tais pačiais metais Control techniques įkūrė 45 automatikos centrus visame pasaulyje. Didelės investicijos į plėtrą ir tyrimus tapo pagrindiniu kompanijos tikslu ir šie tikslai kuriant inovacijas išlikę iki šiol.

Su pasaulinėm gamybos, dizaino ir tyrimų galimybėm Control Techniques siekiama kurti AC, DC ir servo pavarų sprendimus naudojamus pramonės procesuose ir aukšo efektyvumo galios konversijos sistemas skirtas atsinaujinančios energijos technologijoms.

Platesnė informacija apie gamintoją.