ELINTA tapo ROBOPAC atstovais Lietuvoje

06.20
 
 
 
 
 

Vertikalūs padėklų apvyniojimo įrenginiai

ROBOPAC siūlo itin plačią įrenginių gamą, kurią sudaro pusiau automatiniai ir pilnai automatiniai padėklų apvyniojimo įrenginiai bei mobilūs vyniojimo robotai.

 
 

Horizontalūs apvyniojimo įrenginiai

ROBOPAC siūlo horizontalius pakavimo įrenginius, kurie yra skirti pakuoti įvarių dydžių ar nestandartinius gaminius. Įrenginiai gali būti rankiniai, pusiau automatiniai, automatiniai bei skirti specializuotoms aplikacijoms.

 
 

Kampinio sulydimo ir aptraukimo įrenginiai

ROBOPAC siūlo rankinius, pusiau automatinius bei pilnai automatinius kampinio sulydimo ir aptraukimo įrenginius, skirtus mažiems ir vidutiniams produkcijos srautams.

 
 

Dėžių užklijavimo ir dėžių išlankstymo įrenginiai

ROBOPAC įrengimų gamoje rasite pusiau automatinius ir pilnai automatinius fiksuoto dėžių dydžio užklijavimo įrenginius, taip pat pusiau automatinius, pagal dėžės dydį reguliuojamus, užklijavimo įrenginius bei dėžių išlankstymo įrenginius.

 
 

Pilnai automatinės sistemos

ROBOPAC taip pat siūlo pilnai automatines sistemas, kurios gali būti integruojamos į jau esamas linijas. Esant poreikiui UAB ELINTA gali suprojektuoti, sumontuoti ir paleisti pakavimo/paletizavimo liniją pagal kliento norus ir poreikius.